Başa
Dön

Kullanım Koşulları

HEMEL Emprenye Sanayi ve Tic. A.Ş.  (Bundan sonra kısaca “HEMEL” olarak anılacak) olarak ürünlerimize ve hemel.com.tr web sitemize (Bundan sonra kısaca “Web Site” olarak anılacak) göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Lütfen Web Sitesini kullanmadan önce aşağıda açıklanan şartları dikkatli inceleyiniz. Bu kayıt ve şartlar sizin için bağlayıcı olup, bu Web Sitesini kullanmanız, HEMEL’e kayıtlı olup olmadığınıza bakılmaksızın şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız lütfen Web Site’yi kullanmayınız.

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu Web Sitesi, yalnızca HEMEL’e ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği bu malzemeler (tüm Web Site içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; Web Sitesinin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere) tamamen ya da kısmen, HEMEL’e aittir. Bu malzemeler HEMEL ve başka kaynaklardan sağlanmaktadır ve bu malzemeler; uluslararası telif hakları, TC yasaları ve diğer uluslararası yasalar tarafından korunmaktadır. Bu malzeme ve materyallere Web Sitesi’nde yer verilmiş olması, bunların kullanımı ile ilgili olarak peşinen herhangi bir yetki, lisans ya da, izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. Kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, bu Web Site’deki hiçbir malzeme ve materyali HEMEL’in açık ve yazılı izni olmaksızın değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.  Bu Web Sitesinde yer alan malzeme ve materyaller ile ilgili fikrî ve sınaî mülkiyet haklarını ihlâl edecek şekildeki her türlü kullanımın sonucunda ortaya çıkabilecek yasal sorumluluklar, ihlâlde bulunan Kullanıcı'ya aittir.

Şartlar ve Koşullar

HEMEL, Web Sitesi’nde yer alan bilgilerin, mümkün olduğunca kapsamlı ve eksiksiz olmasına dikkat etmektedir. Bununla birlikte, HEMEL önceden haber vermeksizin ürünlerin, teknik spesifikasyon ve ambalajlarını ve sair unsurlarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar.
Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik;, ambalaj, katalog, video, sunum, teknik spesifikasyon, fiyat, yetkili satıcı ve emprenye tesis bilgisi, resim, açıklama, bağlı linkler ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir açıklamaların, HEMEL ve Yetkili Satıcılar'ından veya HEMEL Müşteri Hizmetleri'nden temin edilebileceğini ve bununla yükümlü olduğunu kabul eder. Bu Web Sitesi, Web Sitesinde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda HEMEL’in hiçbir garanti ya da taahhüdünü içermemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından HEMEL'in herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

Kullanıcı, HEMEL Web Sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

HEMEL, ürünlerde ve özelliklerinde her zaman teknik veya ticari nedenlerden bağımsız olarak değişiklikler yapma hakkını saklı tutmaktadır.

HEMEL, Web Sitesi'nde yer alan bilgilerin (aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe) bir satış teklifi olmadığını ve Bayileri adına bir taahhüt teşkil etmediğini beyan eder. HEMEL, önceden haber vermeksizin bu Web Site Kullanım Şartları da dâhil olmak üzere, ürünlerin tavsiye edilen perakende satış fiyatı, ambalaj veya teknik spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir. Bu nedenle Kullanıcı, hiçbir şekilde Web Sitesi'nde yer alan "BİLGİ"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunmayacağını, HEMEL’den ve/veya Yetkili Satıcılar’ından herhangi bir talep hakkının olmayacağını kabul eder.

HEMEL, tamamen kendi inisiyatifinde olarak bu Web Site’nin içeriğini, Kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti ve Web Site’deki diğer hususları dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve HEMEL Web Sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar.

Hataların en aza indirilmesi için her türlü gayret gösterilmekle birlikte, Web Sitesi'nde mevcut ya da oluşabilecek yanılgı ve hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

Gizlilik

Web Site’mizde uygulanan Gizlilik politikamız için tıklayınız.

Uyarı

Web sitesi zaman zaman diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Web Sitelerinden birinden bağlantı takip ederseniz lütfen kullanım koşulları ile gizlilik politikalarını kontrol ediniz. HEMEL bu kullanım koşulları ve gizlilik politikaları ile ilgili hiçbir sorumluluk ve yükümlülük kabul etmemektedir.

Bilgi Alma Hakkı

HEMEL’e kişisel verilerinizi sunmuş iseniz; Kişisel verileriniz kayıtlı olup olmadığı, hangi verilerin kaydedildiğini öğrenmek istemeniz ve/veya verilerin düzeltilmesini ya da silinmesini talep etmeniz durumunda lütfen HEMEL ile iletişime geçiniz. HEMEL en kısa sürede talebiniz doğrultusunda işlem yapacaktır.

HEMEL ile İletişim

HEMEL ile aşağıdaki İletişim kanallarını kullanarak ulaşabilirsiniz:
 
Adres: HEMEL Emprenye Sanayi Tic. ve A.Ş., İDOSB, Vakum Cd, No:25, B-1 Parsel, 34957, Orhanlı Mevki - Tuzla, İstanbul 

E-Posta: eposta